Firma Bonato Polska działa na rynku polskim od 2014 r.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy PEC Europe, niemieckiego producenta szyn kotwiących i montażowych.

Swoją ofertę kierujemy do zakładów prefabrykacji, projektantów oraz firm wykonawczych i montażowych.

Naszym celem jest dostarczanie naszym Klientom materiałów i produktów najwyższej jakości, które gwarantują trwałość i niezawodność realizowanych inwestycji.
Fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie zapewnia nasz zespół specjalistów posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej.
Szybkość dostawy zamówionych produktów gwarantujemy dzięki utrzymywaniu odpowiedniego poziomu zapasów w magazynach własnych oraz dostawach realizowanych własnym transportem.

Głównym asortymentem naszej sprzedaży są szyny zimno- i gorącowalcowane, szyny do blach trapezowych, szyny montażowe oraz wszelkie akcesoria towarzyszące, takie jak śruby młotkowe i hakowe, nakrętki, podkładki, kotwy płaskownikowe do szyn.

Oferowane przez nas szyny jako jedne z pierwszych produkowane są zgodnie z wymaganiami nowej Europejskiej Oceny Technicznej ETA 16/0929 bazującej na EOTA TR047.


Skontaktuj się z nami